top of page
YILDIZ-14.png
 • UP YOUR LIFE Nedir?
  UP YOUR LIFE sağlıklı beslenmenin en önemli maddelerinden birisi olan atıştırmalıklar alanında ürünler geliştiren bir markadır. Ürettikleri atıştırmalıklar gibi görünse de asıl amacı davranış değişikliği yapmak için gerekli olan zemini hazırlamak ve bu alanda kullanıcılarına katkı sağlamak.
 • NEDEN .ORG UZANTILI BİR WEB SİTENİZ VAR?
  UP YOUR LIFE içesinde danışmanlık ve eğitimler barındıran bir program. Bu programın araçlarından birisi site üzerinden satışı yapılan sağlıklı atıştırmalıklar. Amacımız insanların hayatında küçük bir değişiklikle büyük sonuçlar elde etmek. Bunu yaparken kullanacağımız araçlardan birisi granola bar. Biz kendisine "UP GRANOLA BAR" diyoruz.
 • KATKI MADDESİ KULLANIYORMUSUNUZ?
  Katkı maddeleri genellikle ürünlerin tüketim ömrünü uzatmak için, bozulmayı önelemek için kullanılır. Bizim ürünlerimizin raf ömrünü uzatmak gibi bir amacımız yok. İçerik olarak kuru meyve ve yemişleri kullandığımız için raf ömrü doğal haliyle bile yeterince uzun. Fakat hızlı tüketilerek hayatınıza dahil olmak istiyoruz.
 • SİZİ RAKİPLERİNİZDEN AYIRAN TEMEL ÖZELLİKLER NELERDİR?
  Öncelikle insanların davranışlarını değiştirerek onları dünlerine göre daha iyi yapmayı amaç edinmiş bir rakibimiz yok. Öte yandan fiziksel farklarımızı aşağıda şu şekilde sıralayabiliriz. - Doyurucu ( 90 gr) olmak. - Lezzetli olmak. - Uygun fiyatlı olmak.

SORULAR

SIKÇA SORULAN

*Aslında bu sorular şimdilik sıkça sorulmuyorlar. Bu soruları biz kendi kendimize sorduk cevaplarını da verdik:)
     Eğer sorunuz varsa ve sıkça sorulacağını   düşünüyorsanız sorun, cevaplayalım:)

bottom of page