top of page

UPYOURLIFE-101

Herkese Açık·6 arkadaş

Grup Hareketleri: Son 30 gün


Yeni Gönderi0

Yeni Arkadaş0

Hakkında

Gruba hoş geldiniz!

Diğer üyelerle bağlantı kurabilir, güncellemeler alabilir ve video paylaşabilirsiniz. Bu grubun amacı başta kendimizi sonra da kendimizi en sonunda ise kendimizi dünümüze göre daha iyi hale getirmek :)


Bu ne kadar bencilce bir düşünce demeyin aslında çok cömert ve cüretkar bir düşünce. Kendini dününe göre daha iyi yapmaya çalışan kişi en başta cesur bir kişidir.


Biz kimseyi değiştiremeyeceğimize inanıyoruz. Ben benim için değerli olduğunu düşündüğüm bana faydası olanı sizlerle paylaşmak istiyorum siz de sizin için değerli olanı alın, olmadı üretin, geliştirin, değişin. Yani dününüze göre daha iyi olun. Bunu çevrenize anlatmanıza gerek yok zaten kendiliğinden anlatılacak. Siz bilinçli bir şekilde yapmasanız da çevreniz sizden etkilenecek onlar da değişecek, dünlerine göre daha iyi birer insan olacaklar.


Bu düşünce biçimine inanmazsanız çok şey kaybetmezsiniz belki fakat inanırsanız değişimin mucizelerini görebilirsiniz.

Grup Kuralları


Saygılı davranın

Herkesin farklı bir bakış açısı vardır, bu yüzden katılmadığınızı her zaman saygılı bir şekilde belirtebilirsiniz. Lütfen daima kibar davranın.

Başkalarının gizliliğine saygı gösterin

Bu grupta olmak için birbirimize güven içerisinde hareket etmemiz gerekir. Bazı tartışmalar hassas olabilir veya hassas bilgiler içerebilir. Bu nedenle grupta söylenenler grupta kalmalıdır ;)

Tacize izin verilmez

Bu grubun bir üyesine zorbalık uygulama, bir üyeyi hedef alma veya üyeye saldırmaya izin verilmez ve bu tür davranışlar tolere edilmez.

Satış veya spam'e izin verilmez

Bu grupta başka üyelere satış veya spam yapılmasına izin verilmez. Bunu yapan herkes gruptan derhal silinebilir.

Bilgi

 • Herkese Açık

  Bu grubu herkes görüntüleyebilir.

 • Görünür

  Site ziyaretçilerine gösterilir.

 • 18 Aralık 2021

  Oluşturulma tarihi:

 • Murat Sancar

  Hazırlayan

bottom of page